خــدمات طراحی وب سایت

طراحی و اجرای انواع وب سایت

یکی دیگر از خدمات بانی ادز راه اندازی و طراحی وب سایت است . در تیم آنلاین مارکتینگ همیشه یکی از دغدغه های فروش آنلاین ، خدمات آنلاین و تمامی مباحث مرتبط با آن با طراحی و اجرای وب سایت ها است ، پس در بانی ادز یکی از شاخه های اصلی ماکتینگ ، طراحی و اجرای وب سایت مشتریان می باشد .

برای اینکه مشتریان کاملا در رصد بازاری ما قرار گیرند وب سایت های مربوط به این زمینه را با رعایت کامل استاندارد ها و قواعد برای هر نوع کسب و کاری طراحی و اجرا میکنیم.

این قسمت از خدمات ما از ایده پردازی ، شکل دهی و هویت بخشی ایده تا اجرا و پیاده سازی ، محتوا و بهینه سازی را شامل می شود ، پس شما با خیالی آسوده می توانید کسب و کار نوپای خود را از ابتدای کار در مراحل طراحی و اجرا به ما بسپارید و در کنار تیم ما به ایده آل های کاری خود نزدیک شوید .

 

 

طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی : 

شاید با شنیدن اسم فروشگاه اینترنتی سریعا به یاد نام های موفق بیفتید و به درآمد ها و فروش های آن فکر کنید ، و از ما بخواهید وب سایتی مانند آن را برای کسب و کارتان محیا کنیم ، اما این ایده آل ما نیست !

ما به شما پیشنهاد میکنیم ، تمامی طراحی و ایده های خود را با توجه به نوع کسب و کار مرحله ای که در آن وجود دارید ، بازه زمانی پیشرفتی و خیلی چیزهای دیگر به واقعیت تبدیل کنید .

 

 

طراحی بهینه و واکنشگرا :

ما با توجه به اینکه طراحی و اجرای وب سایت ها را که کاملا رابطه مستقیم با بازاریابی آنلاین (دییجیتال مارکتینگ) دارد را به بهترین نحو ممکن و با استفاده از تکنولوژی های بروز و کارآمد انجام می دهیم .